Poznaj Nas!

Agnieszka Labuda

Absolwentka psychologii (ścieżka psychologia kliniczna człowieka dorosłego i psychologia dzieci i młodzieży) oraz pedagogiki (specjalizacja opiekuńczo-wychowawcza i praca socjalna) wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, w którym kształcę się w celu uzyskania certyfikatu terapeuty systemowego. Ukończyłam kurs podstawowy i zaawansowany terapii systemowej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Przez kilka lat pracowałam na stanowisku biegłego z zakresu psychologii przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. W ramach swojej pracy prowadzę terapię indywidualną, par i rodzinną oraz konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Swoją pracę poddaję superwizji.

Zapraszam do kontaktu.

tel: 573931265

agnieszkal.psycholog@gmail.com

FB: @AgnieszkaLabudaPsycholog

https://warsztatrelacji.pl/zespol/agnieszka-labuda/

Izabela Gnatek

Jestem absolwentką instytutu psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Pracuję w zawodzie od roku 2004. Zawsze chciałam być terapeutą, dlatego ukończyłam czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej zakończone egzaminem i uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi (od 2004 psycholog szkolny, od 2008 roku praca w Poradniach Zdrowia Psychicznego).

Regularnie superwizuję moją pracę u certyfikowanych superwizorów: dr Gałuszko-Węgielnik, dr Olgi Olszewskiej, pani Małgorzaty Bielak. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami lękowymi (nerwicami), stresem pourazowym, depresjami, zaburzeniami osobowości.

 

Tel. 600 129 008

e-mail: izagnatek@interia.eu

Anna Saletra

Z wykształcenia jestem psychologiem (specjalność psychologia kliniczna dorosłego). Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Ukończyłam również studia pedagogiczne (kierunek resocjalizacja) na Uniwersytecie Gdańskim, oraz studia podyplomowe Psychoonkologia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam szkolenie z zakresu psychoterapii atestowane przez ZSN Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, akredytowane przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. 

Posiadam certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień. Doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi od alkoholu, współuzależnionymi a także z syndromem DDA, DDD zdobywałam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Pucku.  Prowadzę psychoterapię osób które doświadczyły przemocy, zmagają się z depresją, zaburzeniami lękowymi, poczuciem braku sensu.  Od kilku lat pracuję jako psycholog w Puckim Hospicjum zajmując się osobami chorującymi onkologicznie oraz rodzinami. Podejmuję się również pracy nad szeroko rozumianą żałobą.  W ramach własnego rozwoju korzystam z Grup Ballinta i superwizuję swoją pracę.

 

Tel.  693176532,  

email: anna.saletra@wp.pl

Dominika Rączkowska

Wpis w trakcie tworzenia – prosimy o cierpliwość

Tel. 508 420 056

Justyna Gęsich

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym coachem oraz trenerem umiejętności. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim.

Jestem w trakcie całościowego 4 -letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej Intra w Warszawie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam także Szkołę Analizy Transakcyjnej oraz Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Pracuję jako psycholog w Puckim Hospicjum Domowym wspierając osoby chorujące onkologiczne oraz ich rodziny. Moje wieloletnie doświadczenie obejmuje także wspieranie osób w rozwoju osobistym i zawodowym. Pomagam osobom dorosłym, które mają problemy w relacjach z innymi w domu lub pracy, borykają się z poczuciem niskiej wartości, problemami emocjonalnymi, cierpią z powodu dolegliwości psychosomatycznych, doświadczają konfliktów wewnętrznych, cierpią z powodu nerwicy lub depresji, doświadczają silnego stresu w swoim życiu czy wypalenia zawodowego. Towarzyszę także osobom, które w danym momencie życia chcą lepiej zrozumieć siebie. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etyki Zawodowej Psychoterapeuty Polskiej Federacji Psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Tel. 516 414 181

 e-mail: justyna.gesich@gmail.com